Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Lukáš

Po pár jednáních s Terezou jsem věděl, že je to přesně to, co jsem potřeboval. Kdykoliv je potřeba vyřešit otázku investic, či jiných produktů, okamžitě je mi k dispozici a pomůže mi rychle a vždy k mé spokojenosti.

Kateřina

S Terkou spolupracuji téměř 8 let a jako první mi ukázala svět finančních možností. S první prací na hlavní pracovní poměr a osamostatnění po ukončení studia bylo na čase o životě přemýšlet trochu jinak, než dříve. S Terkou jsme sestavily plán, který seděl k mé aktuální situaci a mohl být dále upravován dle potřeby. Další roky přinesly změny a postup jak v mém pracovním i soukromém životě, tak i v portfoliu, se kterým mi Terka vždycky velmi ochotně pomohla a sestavila změny, které opět více seděly k mým potřebám. Nejednou mi tato spolupráce velmi pomohla, ať už v horší životní situaci z rodinných důvodů, tak i po úrazu, který byl pro mě komplikací v pracovním režimu. Terka ví, že razím pravidlo nesázet na jednu kartu a proto i portfolio pro mě takto sestavila. Žít život naplno a mít se o co opřít v každé životní situaci mi přináší vnitřní klid, který bych přála každému, kdo o financích alespoň trochu přemýšlí.

Jan

VELKÉ DÍKY pro Terezu Hessovou. Už několik let se úspěšně stará o mé finance. Díky i za její schopnost komunikovat s člověkem, který se ve světě financí zrovna moc neorientuje. Vždy vše výborně vysvětlí a následně připraví. A já? Já už dodám jen podpis. Mohu pouze vřele doporučit. Ještě jednou VELKÉ DÍKY.

Klára

Se společností Partners mám již 5ti letou zkušenost a musím říct, že po předchozí špatné zkušenosti s jinou firmou jsem jedním slovem nadšená. Velmi kvalitní a precizní přístup k mému portfoliu a mým cílům. Penízky, které mám uložené v investicích rostou. Plnění událostí v životním pojištění vždy proběhlo v rychlosti. A není nic, co bych měla vytknout. Děkuji za odvedenou práci Tereze Hessové, která se o mě od začátku stará.

Jiří

Baví mě tahle naše spolupráce! Mám dobrý pocit z toho, že mohu být alespoň trochu “součástí” něčeho většího ve společnosti a vážně mě baví Tvůj aktivní přístup, a i přístup Vaší společnosti! Je to prostě pecka, protože vidím tu snahu se stále zlepšovat a posouvat dál! Fakt smekám a vážím si toho!

Erika

Než jsme se s Terkou sešli a dozvěděli se o Partners, šetřili jsme, ale ona nám ukázala cestu, jak naše peníze efektivně investovat a jak si správně peníze rozdělit. Její přístup je super! Vždy nám dobře poradí a navíc si i pěkně popovídáme. I na pobočce je to velmi příjemné. Nyní jsme přestoupili do Partners banky a je to prostě boží! Výhodou je, že je vše na jednom místě a nemusíme mít k účtu i internetové bankovnictví. Platby jsou neuvěřitelně rychlé. Vše je opravdu přehledné a návodné. Během minuty si založíte v aplikaci jakýkoliv účet či kartu. My využíváme balíčku pro dva, kde máme svůj sdílený společný účet. Cokoliv potřebujeme potvrdit (podepsat smlouvu apod.), ihned podepíšeme v aplikaci za pomocí otisku prstu. Takže už žádné papíry, naopak Partners jde s dobou a šetří lesy. A že vám dají vybrat si kartu ze 4 barev? A možnost výběru čísla účtu z 10 možností? Aha? No prostě neuvěřitelné, jsme nadšení. Třešničkou na dortu jsou super procenta na spořáku a virtuální jednorázová karta - super na platby po internetu (Alík apod.) Nějaké menší neduhy odpouštíme, protože se vše teprve rozjíždí. Co ale vyzdvihneme je to, že banka přijímá návrhy na změny od klientů. Snaží se stále aktivně zlepšovat a posouvat dál. Pojďte spořit s Partners!