Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Tereza Hessová

Ředitelka pobočky, spolumajitelka

Podnikatelka hlavou i duší. Svou cílevědomostí a pílí dosáhla nemalých úspěchů. Jedním z nich bylo i otevření nové pobočky Partners Market v Plzni, aby tamější klienti získali kvalitní zázemí a péče o ně vyšší komfort. Terka patří mezi stratégy a systematiky, což jí v byznysu vždy neslo ovoce. Ukrývá se v ní ale mnohem víc, než srdce podnikatelky. Do jejích snů patřilo i být mezinárodní fotbalovou rozhodčí, což se jí splnilo v roce 2021, kdy byla popré zapsána na mezinárodní listinu FIFA. Za utkáními teď lítá už po celém světě.

Nikola Kozáková

Spolumajitelka

Nikča a normy určitě nejdou dohromady. Ráda si nastavuje svá pravidla a dělá si věci po svém. Posouvání hranic a makání na sobě patří neodmyslitelně k jejímu podnikatelskému JÁ. Výzvám říká vždycky ANO a výstup z komfortní zóny bere jako prvek, díky kterému se posouvá dál a stává se silnější. Na jejím žebříčku hobíků vedou jednoznačně koně. Bere je jako parťáky, kteří jí dokážou ukázat kouzlo každého prožitého okamžiku.

Jiřina Havlová

Obchodník

Jiří najela na vlnu byznysu poměrně nedávno, avšak velmi se jí v něm zalíbilo. Výstup z komfortní zóny jí podle jejích vlastních slov posouvá dál a nastavuje si své cíle výš a výš. Ačkoliv začátky bývají složité, Jiří tuto výzvu pojala s velkou odhodlaností. Už teď je vidět, že být obchodníkem je pro ní to pravé.

Jaroslava Hofmannová

Neživotní specialista

Naše neživotní specialistka, která vůbec nečekala, že by jí takový směr mohl vůbec kdy naplňovat. A ejhle! Spoustu věcí, které se s touto prací naučila, se jí teď hodí nejen v byznysu, ale i v osobním životě. Výstup z komfortní zóny.. dříve absolutně nepředstavitelný krok. A dnes? Dnes je to nedílná součást jejího každodenního života. Zkrátka konečně práce, kde se Jarka cítí jako ryba ve vodě. Prioritou číslo jedna je samozřejmě pro Jarku rodina, které věnuje každou volnou chvíli. Zkrátka máma jak fík.