Pobočka Partners Banky Plzeň - Prešovská

Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem. Pokud se finanční poradenství dělá dobře, pomáhá klientům k bohatšímu a svobodnějšímu životu. A to je náš cíl.

Naše služby

S NÁMI VYROSTETE

Svědomitě pomáháme lidem k svobodnějšímu a bohatšímu životu, aby v současnosti i budoucnosti dokázali plnit své závazky, budovat vlastní majetek a udržet si životní standard. Proto nabízíme:

  • Dokonalý přehled o nabídce trhu – všechny produkty na jednom místě
  • Řešení na míru - analýza finančního rozpočtu konkrétního klienta a jeho možností a cílů
  • Komplexní servis – nejen sjednání, také pomoc s hlášením událostí, aktualizace smluv, flexibilní poradenství
  • Nulové spamování nevyžádanými nabídkami – soustředíme se na konkrétní požadavky, neodcházíte s novými pěti smlouvami v kapse
7 let v oboru
148 klientů
50 obchodních partnerů

Spolupráce s námi

Efektivně propojujeme nabídku desítek finančních institucí na trhu se službou nezávislého finančního poradenství.

Analýza

Ptáme se a posloucháme, abychom mohli připravit bezchybný osobní finanční plán.

Poradenství

Představíme finanční plán a v něm zahrnuté produkty, které po společné domluvě zrealizujeme.

Servis

O klienty se staráme dlouhodobě dle jejich aktuálních potřeb.

Reference

Neslibujeme a netlačíme lidi do něčeho, co jim nevyhovuje. Naopak, pečlivě klienty posloucháme, abychom přesně věděli, co chtějí. Jejich spokojenost je nejlepší doporučení.

Lukáš

Po pár jednáních s Terezou jsem věděl, že je to přesně to, co jsem potřeboval. Kdykoliv je potřeba vyřešit otázku investic, či jiných produktů, okamžitě je mi k dispozici a pomůže mi rychle a vždy k mé spokojenosti.

Kateřina

S Terkou spolupracuji téměř 8 let a jako první mi ukázala svět finančních možností. S první prací na hlavní pracovní poměr a osamostatnění po ukončení studia bylo na čase o životě přemýšlet trochu jinak, než dříve. S Terkou jsme sestavily plán, který seděl k mé aktuální situaci a mohl být dále upravován dle potřeby. Další roky přinesly změny a postup jak v mém pracovním i soukromém životě, tak i v portfoliu, se kterým mi Terka vždycky velmi ochotně pomohla a sestavila změny, které opět více seděly k mým potřebám. Nejednou mi tato spolupráce velmi pomohla, ať už v horší životní situaci z rodinných důvodů, tak i po úrazu, který byl pro mě komplikací v pracovním režimu. Terka ví, že razím pravidlo nesázet na jednu kartu a proto i portfolio pro mě takto sestavila. Žít život naplno a mít se o co opřít v každé životní situaci mi přináší vnitřní klid, který bych přála každému, kdo o financích alespoň trochu přemýšlí.

Jan

VELKÉ DÍKY pro Terezu Hessovou. Už několik let se úspěšně stará o mé finance. Díky i za její schopnost komunikovat s člověkem, který se ve světě financí zrovna moc neorientuje. Vždy vše výborně vysvětlí a následně připraví. A já? Já už dodám jen podpis. Mohu pouze vřele doporučit. Ještě jednou VELKÉ DÍKY.